Popis přestavby

Nizozemská společnost Snoeks Automotive je předním světovým partnerem výrobců automobilů, kterým pomáhá s rozšiřováním nabídky lehkých užitkových vozidel. Snoeks výrobcům nabízí řadu inovativních úprav vozů, díky kterým lze auta využívat více způsoby a uvést je na různé trhy. Domontování druhé řady sedadel s integrovanou příčkou promění obyčejného dvou nebo třímístného Scuda na vůz pro kombinovanou přepravu osob i materiálu. Vysoká kvalita zpracování je zárukou bezpečnosti, efektivnosti a komfortu. Přestavba je dostupná ve více variantách, a tak kromě stupně výbavy uživatel volí i celkový konečný počet míst.

Technicky důmyslně navržená přepážka zcela odděluje nákladový prostor od cestujících a díky úložnému prostoru pod zadní lavicí sedadla, umožňuje přepravu i delších předmětů, např. žebříků.

Umístění lavice je uzpůsobeno tak, aby i při velkorysém místu k sezení, zůstal zachován co největší nákladový prostor. Kvalitní čalounění, výška a příjemný sklon sedadla poskytují ojedinělý komfort cestování.

Výškově nastavitelné hlavové opěrky jsou plně testovány na vozidla M1. Sedadla jsou vybavena schválenými 3 bodovými bezpečnostními pásy. Přepážka je konstruována dle DIN 75410-3 standardů – pro ochranu proti posunu nákladu. Kromě bezpečnosti je kladen velký důraz i na komfort.

Na tuto sadu pro zvýšení obsaditelnosti vozu se vztahují nejvyšší bezpečnostní normy. Konstrukce N1/M1 je schválena 20G testem v tahu na rám a na místa bodu připojení bezpečnostních pásů.

Každá varianta druhé řady sedadel s integrovanou příčkou od Snoeks je plně kompatibilní s návrhem původního vozidla, což zaručuje dokonale ladící vzhled. Struktura a barva použitých materiálů, jako jsou látky a interiérové díly, perfektně ladí s prvky přestavěného auta.

Snoeks - crew cab (Scudo)

Doplňková výbava a ceny

Typ výbavy Délka vozu L2 Délka vozu L3

Krytí podlahy - v celé ploše vozu

překližka hnědá 9 / 12 mm 240 / 272 € 260 / 292 €
překližka HEXA 12 mm 340 € 368 €
polypropylen IP 10,5 mm N/A € N/A €

Obložení nákladového prostoru - obložení bočních stěn a dveří do výšky stropu

překližka foliovaná 4 mm 260 € 280 €
polypropylen IP 4 mm 240 € 260 €

Prosklení – u vestavby druhé řady sedadel se jedná o povinnou položku

boční okno pevné levé/pravé (cena za 1ks) 172 €
boční okno posuvné levé/pravé (cena za 1ks) 252 €
zatmavení skel (cena za 1ks) 40 €

Doplňky

kryty podběhů - překližka 100 €
Ostatní WWW.DODAVKYESHOP.CZ

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH

Zastoupení značek:

Wistra Cargo control
CRUZ
RUBENA
Firestone Suspension
AUTOTERM
BOTT
Eberspächer
INTAP
Snoeks Automotive
OKB